arrow-left-light arrow-left arrow-right-light arrow-right arrow-thin-left arrow-thin-right browser-search cup heart indicator laptop layers layout-4boxes layout-sideleft mail-heart mail map-pin mixer mouse nav paintbucket pencil-ruler phone picture play video

Postele Italiano - Výrobce

Od roku 1953 pro vás italský koncern Battistella vyrábí v nábytek, modulární a zakázkový. Řemeslná tradice, vysoce specializované know-how a vývoj nových technologií s ohledem na udržitelnost a ekologii jsou základem úspěšné výroby prověřené dodávkami z fabriky zn. Novamobili v Pieve di Soligo (provincie Treviso) do celé Evropy i zámoří.

Plněna je mezinárodní certifikaci FSC (Forest Stewardship Council) a Ecological Panel (pro použití 100% recyklovaného dřeva).

Od roku 2005 jsou používané výhradně vodou ředitelné laky.

Od roku 2014 můžete navštívit nový vlajkový obchod v Miláně, v přízemí již kultovní budovy Gioia8 dokončené v roce 1973 dle projektu Marco Zanuso a Pietro Crescini (revitalizované v roce 2014 ateliérem PARK Associati). Navštivte místo, které se stálé rozvíjí, komunikuje s městem, místo kde tepe srdce světového designu a architektury.

Líbí se vám?

Poptat produkt