arrow-left-light arrow-left arrow-right-light arrow-right arrow-thin-left arrow-thin-right browser-search cup heart indicator laptop layers layout-4boxes layout-sideleft mail-heart mail map-pin mixer mouse nav paintbucket pencil-ruler phone picture play video

Boxspring Brinkhaus - Výrobce

Společnost Brinkhaus GmbH je specialistou na kvalitu a komfort spánku. Na německém trhu působí již od roku 1847. Od doby svého založení v západních Brémách udává díky výrobním inovacím trendy trhu, a zachovává osvědčenou kvalitu luxusních Boxspringových postelí. Firma působí ve více než 30-ti zemích světa a je významným dodavatelem i pro světové hotelové komplexy. Společnost Brinkhaus vyrábí své postele ve dvou řadách: BADENIA a Brinkhaus LUXURY LIFESTYLE. Nedílnou součástí výroby pod značkou Brinkhaus je produkce luxusních lůžkovin.

Luxusní a elegantní design, prvotřídní kvalita materiálů, vynikající stabilita a ruční práce, kdy každé lůžko má své vlastní výrobní číslo s pečetí kvality, dávají řadě Luxury Lifestyle svůj jedinečný a osobní ráz, díky kterému bude Váš spánek vždy příjemným zážitkem.

Nabídka zahrnuje 12 typů a velikostí čel, 8 provedení nohou, matrace tří tvrdostí s různou hustotou taštičkových pružin.

Box se vyrábí ve dvou výškách a s klasickými bonelovými nebo taštičkovými pružinami i s možností elektrického polohování.

Postel vč. příslušenství pro vás na přání vyrobíme i v prodloužené variantě 210 nebo 220 cm.

V nabídce je široká nabídka čalounění pro dotvoření finálního stylu vaší nové postele a sladění s interiérem.

K postelím Brinkhaus BADENIA můžete objednávat i stylové příslušenství v podobě nočních stolků, pološtářků, lavice s úložným prostorem, které budou dekorem čalounění vždy dokonale sladěny s vaší novou postelí.

Termín dodání 6-8 týdnů.

Líbí se vám?

Poptat produkt