arrow-left-light arrow-left arrow-right-light arrow-right arrow-thin-left arrow-thin-right browser-search cup heart indicator laptop layers layout-4boxes layout-sideleft mail-heart mail map-pin mixer mouse nav paintbucket pencil-ruler phone picture play video

Boxspring Badenia - Výrobce

Moderní výroba i moderní design a jasné formy přináší nová řada postelí BADENIA, při zachování tradiční poctivé boxspringové konstrukce společnosti Brinkhaus - specialisty na kvalitu a komfort spánku již od roku 1847.

Vybírat můžete z mnoha typů čel, nohou, předních čel, matrací tří tvrdostí a čtyř variant taštičkových pružin a z široké nabídky čalounění. Čalounění můžete vybírat z více než 70 druhů barev a dekorů ve 2 cenových skupinách. Zajímavou variantou čalounění je speciální řada s prošívaným károvým vzorem, v nabídce je i perforovaná textilní kůže.

Boxy je možné vybírat v různých výškách s klasickými bonelovými pružinami, taštičkovými pružinami, s možností elektrického polohování i s možností dálkového ovládání, anebo v základní variantě s klasickým integrovaným lamelovým roštem.

Box, matraci i topper pro vás vyrobíme i v prodloužené variantě 210 nebo 220 cm.

Termín dodání 4-8 týdnů.

 

Líbí se vám?

Poptat produkt